Skip to main content

O nás

  • Firma Oční Centrum Hečková a syn s.r.o existuje na trhu od roku 1998. Aktuálně působí ve dvou provozovnách ve Frýdku – Místku na ulicích T. G. Masaryka 1146 a Štursova 12.
  • Oblast služeb zahrnuje kompletní portfolio korekce zraku a péče o něj. Kromě standardních služeb jako je prodej a oprava brýlových obrub, zábrusu brýlových čoček (skel) na počkání, prodeji doplňkového materiálu ( pouzdra, hadříky, čistící prostředky ..) nabízí taky možnost měření zraku a to buďto optometristou (prodejna T. G. Masaryka) nebo očním lékařem (prodejna Štursova), aplikaci kontaktních čoček plus poradenskou činnost s tím spojenou.
  • Hlavní mise firmy vychází z motta ,,S námi vidíte dál´´ , které vyjadřuje snahu o maximální komfort a spokojenost každého zákazníka. V návaznosti na tyto hodnoty firma nabízí celou řadu zákaznických benefitů ať už formou speciálních slevových nabídek, věrnostních programů pro dlouhodobé zákazníky či účast na projektu Senior pas podporující zákazníky v důchodovém věku, dětský koutek atd.

Ceník služeb poskytovaných optometristou

ÚkonCena (CZK)
Aplikace kontaktních čoček
1 000,-
Měření zraku (podle náročnosti výkonu)
500–1 000,-
Vyšetření zrakové ostrosti pro zaměstnavatele
500–1 000,-
Kontrola kontaktních čoček
500,-
Potvrzení pro řidičský průkaz
500–1 000,-
  • Při zhotovení celých nových brýlí je měření zraku zcela zdarma. V případě měření zraku při výměně skel do vlastní obruby, účtujeme pouze polovinu z ceníku měření. Měření probíhá po celou pracovní dobu, kdy je k dispozici optometrista. Na měření zraku je nutné, aby jste si udělali dostatek času. Pokud již nějaké brýle nosíte, vezměte je s sebou. Před měřením zraku se nedoporučuje alespoň 4 dny nosit kontaktní čočky, tlak kontaktních čoček na oko zkresluje výsledek měření.

  • Objednávky: Objednávky na měření zraku přijímáme na tel. 558 621 122 nebo mobil: 603 831 743 nebo při osobním setkání na frýdecké provozovně.

Historie

1998

Firma Oční optika Petra Hečková, P + H zahájila svou činnost 1.6.1998. První provozovna byla umístěna na ul. T.G.Masaryka 1146 (frýdecká část města, vedle kavárny Radhošť). Nacházela se v prvním patře na ploše 70 m2 .

2002

Jako druhá v pořadí byla v roce 2002 naší firmou převzata oční optika v centru Bystřice nad Olší (v budově lékárny). Tato provozovna s omezeným provozem sloužíla zákazníkům hraniční spádové oblasti okresu Frýdek-Místek.

2003

Pomyslnou hranici okresu ,,překročily" aktivity naší firmy v roce 2003 otevřením třetí provozovny v Havířově, která se nacházela na sídlišti Šumbark v areálu Semag.

2003-2009

V letech 2003 až 2009 byla naše hlavní provozovna na ulici T.G.Masaryka ve Frýdku rozšířena do obou pater budovy a to na dnešní netradiční velikosti 300 m2. Natéto ploše nabízíme více než 5 000 ks dámských, pánských a dětských brýlových obrub. Měříme refrakci (dioptrickou hodnotu) zraku. Najdete zde malé optické muzeum a kolekci dalekohledů. Postará se o Vás zkušený oční optik–optometrista s dlouholetou praxí.

2005

Další provozovna je umístěna v místecké části města, v blízkosti Náměstí Svobody na ulici Štursova 12. Prodejna se nachází na rohu, v budově Základní umělecké školy tzv. Lidušky. Svou činnost zahájila v roce 2005, kdy byla převzata po původním provozovateli a kompletně zrekonstruovaná na současných 250 m2 prodejní plochy. Vybudovali jsme zde COOL oddělení pro mladé nositele brýlí, které osloví zákazníky širokou nabídkou nejmodernějších módních trendů v oblasti oční módy. Tuto oční optiku dále jistě ocení maminky s malými dětmi. Je totiž jediná v kraji, kde najdete dětský koutek pro malé nezbedy. Tato prodejna dostane v nejbližších dnech nový kabát. Tato optika bude NEJ... široko daleko a dokonce na celé Moravě!

2018

Naše firma Oční optika Petra Hečková přešla na právnickou formu podnikání s novým názvem Oční centrum Hečková a syn s.r.o.